‘’Je te Sent, o Mbret’’! Kryetarja e FRESSH i nxjerr të palarat Sali Berishës: Ja e vërteta e e-mailit që i erdhi për Edi Ramën

Publikuar tek: politike, më 10:25 15-12-2015 ‘’Je te Sent, o Mbret’’! Kryetarja e FRESSH i nxjerr të palarat Sali Berishës: Ja e vërteta e e-mailit që i erdhi për Edi Ramën

"Ky merr mall", ja se çfarë mesazhi dërgon një emigrant nga Rodhos për kryeministrin e vendit të tij’’, denoncoi dje ish-kryeministri Sali Berisha duke thënë se e-mali i kishte mbërritur nga një emigrant.

Por sot kryetarja socialiste e FRESSH e denoncon, duke i nxjerrë ‘’të palarat’’ dhe duke i thënë se nuk është në Inbox, por te Sent, çka do të thotë se emailin ia ka dërguar vetes.

’’Je te Sent, o Mbret’’, i shkruan Joleza.

Dhe ja vazhdimi i mesazhit të pazakontë të Berishës për Ramën:

 ‘’Unë nuk e di nëse sonte Rama është në Surrel apo në Rodhos dhe nuk marr përsipër vërtetësinë e mesazhit por ajo që është e vërtetë e pamohueshme është se vështirë të gjesh sot njeri që nuk beson se Rama merr drogë e drogohet. Përveç shenjave të qarta klinike të mbidozës, operacionit që thuhet se ka bërë në Vjenë për ndarësen e hundës, të dëmtuar thellë nga thithja me hundë e kokainës, janë të shumta dëshmitë me gojë dhe me shkrim që denoncojnë drogimin e tij! Sb’’

jolezakokasent

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011389970779419
array(1) { ["section"]=> string(126) "je-te-sent-o-mbret-kryetarja-e-fressh-i-nxjerr-te-palarat-sali-berishes-ja-e-verteta-e-e-mailit-qe-i-erdhi-per-edi-ramen-27802" }