Jemi policë por nuk e lemë dot popullin pa ngrënë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:54 20-02-2015 Jemi policë por nuk e lemë dot popullin pa ngrënë

Kjo është bomba më e fundit që na vjen nga rradhët e Policisë së Shtetit, veçse këtë herë nuk bëhet fjalë për asnjë gjobë por për një lajm shumë të mirë.

Policia ka vendosur ta zgjerojë rrethin e veprimtarisë së saj në mënyrë që të jetë sa më shumë në shërbim të popullit dhe…ja!

Ky është një polic që gjatë orarit zyrtar (është i veshur me uniformën e Policisë së Shtetit ndaj e themi) bën edhe ndonjë punë “ekstra”, siç është kjo e shpërndarjes së picave. Ka shtet këtu! S’e lë shteti popullin pa ngrënë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0243079662323
array(1) { ["section"]=> string(54) "jemi-police-por-nuk-e-leme-dot-popullin-pa-ngrene-3946" }