Jeni duke kërkuar paqe me detin e diellin? Duhet të ishit sot në këtë qytet të Shqipërisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:30 18-12-2016 Jeni duke kërkuar paqe me detin e diellin? Duhet të ishit sot në këtë qytet të Shqipërisë Qyteti i Sarandes mengjesin e sotem

Një pamje e mrekullueshme vjen mëngjesin e sotëm nga qyteti bregdetar i Sarandës. Fotot e publikuara nga SarandaËeb mëngjesin e sotëm nga Saranda, tregojnë qetësinë dhe paqen që të ofron dielli I ngrohtë i këtij mëngjesi, natyra por edhe deti i paqtë. 

Ndërkohë që në gjithë Shqipërinë edhe ditën e sotme temperaturat shënojnë ulje, duhet thënë se në qytetin e Sarandës në këtë prag festash, ia vlen të bësh një vizitë, pse jo, të qëndrosh edhe për një drekë.

Ndoshta duket rrugë e largët, por Saranda në një ditë si kjo, të fton të thuash se ia vlen të bësh një sakrificë. 

sar3

sar2

sar1

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043192863464355
array(1) { ["section"]=> string(94) "jeni-duke-kerkuar-paqe-me-detin-e-diellin-duhet-te-ishit-sot-ne-kete-qytet-te-shqiperise-63031" }