Jeni kurioz ta dëgjoni? Dua Lipa publikon videon kur ishte e vogël dhe fliste shqip

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:57 18-09-2020 Jeni kurioz ta dëgjoni? Dua Lipa publikon videon kur ishte e vogël dhe fliste shqip Dua Lipa

Dua Lipa, dhe pse tashmë një këngëtare e famshme e cila i ka ngjitur shpejt shkallët e karrierës në muzikë, asnjëherë nuk e harron origjinën e saj.

Ajo ka publikuar një video shumë të ëmbël në rrjete sociale, ku shihet bashkë me 'vajzën e ditëlindjes' dhe që flasin shqip.

Ky person shumë i dashur për të feston ditëlindjen dhe këngëtarja e talentuar ka menduar që të urojë në këtë mënyrë.

Në videon e postuar në Instagram dëgjohet teksa flitet shqip dhe Dua e vogël thotë ‘Natën e mirë‘, kurse personi që regjistron videon “T’i shoh thonjtë, ç’ka jeni tu bo? A të mira bonbonet?”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011600971221924
array(1) { ["section"]=> string(89) "jeni-kurioz-ta-degjoni-dua-lipa-publikon-videon-kur-ishte-e-vogel-dhe-fliste-shqip-220863" }