Jeni kuriozë të shikoni Elvana Gjatën “ujë e sapun”, pa grim dhe flokë të lagura ? (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:59 29-07-2017 Jeni kuriozë të shikoni Elvana Gjatën “ujë e sapun”, pa grim dhe flokë të lagura ? (FOTO)

Bukuroshet e skenës shqiptare zakonisht janë shumë të kujdesshme dhe nuk dalin nga pragu i derës pa u kuruar mirë e mirë deri në detaj.

Por, Elvana Gjata duket se këtë gjë nuk e ka aspak problem, pasi natyra e ka falur të bukur edhe natyrale. Në media kanë nisur të qarkullojnë foto të këngëtares “ujë e sapun”, pa asnjë pikë grim në fytyrë.

Ajo duket e mrekullueshme pa make-up, ndërsa pozon nga ishujt e veçantë të Greqisë, në Santorini.

Ajo shfaqet vetëm një bluzë të bardhë dhe flokë të lagura, ndoshta siç ka dalë nga dushi.

 

elovv.jpg

elv.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025481939315796
array(1) { ["section"]=> string(88) "jeni-kurioze-te-shikoni-elvana-gjaten-uje-e-sapun-pa-grim-dhe-floke-te-lagura-foto-87700" }