Jennifer Lawrence nuk përmbahet: Hej Trump, “F*ck You”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:25 17-05-2016 Jennifer Lawrence nuk përmbahet: Hej Trump, “F*ck You”

Aktorja bukuroshe Jennifer Lawrence ka shprehur hapur gjatë një emisioni përkrah Johnny Depp pakënaqësinë e saj për kandidatin kontroversial Donald Trump.

“Isha në një koncert dhe mora vesh se në publik ndodhej edhe Donald Trump. Menjëherë i thashë truprojave të mija gjejeni ku është. Isha e paepurta gjeja dhe të bëja një video; Unë duke thënë “Hey Trump, Fuck You”.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022413969039917
array(1) { ["section"]=> string(56) "jennifer-lawrence-nuk-permbahet-hej-trump-f-ck-you-40727" }