Jennifer Lopez i heq të gjitha, pozon nudo dhe paralajmëron këngën e re (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:59 25-11-2020 Jennifer Lopez i heq të gjitha, pozon nudo dhe paralajmëron këngën e re (VIDEO)

Jennifer Lopez është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të dëgjuara në botë, e për këtë arsye ndiqet nga një numër shumë i madh njerëzish në rrjetet sociale.

Së fundmi këngëtarja i ka vënë ‘flakën’ rrjeteve sociale më një video të publikuar në të cilën shihet totalisht nudo.

Jennifer shihet krejtësisht e zhveshur, ndërkohë që pjesën e sipërme të trupit e ka mbuluar me duar. Me anë të videos sensuale ajo ka paralajmëruar publikimin e një kënge të re.

Pak muaj më parë këngëtarja ka festuar 51-vjetorin. Edhe pse 51 vjeç, duket se mosha është thjeshtë një numër për bukuroshen.

jj.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shake për Studio 2054 Dua Lipa
»
Article Logic
Execution time: 0.013708829879761
array(1) { ["section"]=> string(83) "jennifer-lopez-i-heq-te-gjitha-pozon-nudo-dhe-paralajmeron-kengen-e-re-video-229091" }