Jennifer Lopez ka një këshillë pas ndarjes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:13 27-08-2016 Jennifer Lopez ka një këshillë pas ndarjes

Këngëtarja Jennifer Lopez dhe Casper Smart, nuk kanë pranuar të flasin për ndarjen e tyre.

Por, këngëtarja dhe aktorja seksi duket e ka ndarë mendjen sa i përket kësaj çështje.

Ajo ka postuar një fotografi ku shihet në New York e veshur me kostum dhe poshtë kësaj fotografie është shkruar “Mbroje zemrën tënde”.

Lopez dhe Smart ishin bashkë prej vitit 2011 dhe kishin një krizë në lidhjen e tyre tre vite më pas, por kishin arritur që të rikthehen.

“TMZ”, shkruan se ishte pikërisht 47-vjeçarja ajo që kishte vendosur që lidhja e tyre duhet të përfundojë.

jenyfer.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038468837738037
array(1) { ["section"]=> string(48) "jennifer-lopez-ka-nje-keshille-pas-ndarjes-51002" }