Jennifer Lopez në premierën e “Home” me binjakët dhe ish të dashurin, sërish familje?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:02 23-03-2015 Jennifer Lopez në premierën e “Home” me binjakët dhe ish të dashurin, sërish familje?

Jennifer Lopez ka mbërritur bashkë me dy binjakët e saj 7-vjeçarë Emme dhe Max në premierën e filmit “Home” në Los Angelos.

Si gjithmonë këngëtarja ka sfiduar moshën 45-vjeçare e veshur me një fustan me dantellë bojëqielli të stilistit të saj të preferuar Zuhair Murad. Gjatë eventit ka rënë në sy edhe prania e ish të dashurit të Jennifer, Casper Smart. Menjëherë pas shfaqjes së të dyve në të njëjtin event mediat e huaja kanë reaguar duke dyshuar për një rilidhje të mundshme mes tyre të tyre.

Pasi JLo ka tërhequr vëmendjen mbi tapetin e kuq bashkë me familjen e saj, e radhës ka mbërritur Rihanna, e cila me këtë rast ka treguar anën e saj amësore duke i kushtuar vëmendje vajzës së koleges së saj JLo.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018780946731567
array(1) { ["section"]=> string(86) "jennifer-lopez-ne-premieren-e-home-me-binjaket-dhe-ish-te-dashurin-serish-familje-6709" }