Jennifer Lopez një detektive seksi, plot sharm edhe në aktrim (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:20 23-11-2016 Jennifer Lopez një detektive seksi, plot sharm edhe në aktrim (Foto)

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez është fotografuar teksa shkonte për të xhiruar filmin “Shades Of Blue”.

E veshur serioze dhe me të zeza 47-vjeçarja është cilësuar si një dedektive seksi.

Ajo ndodhet në Neë York City ku po xhirohet filmi në të cilin ajo ka rolin e detektives.

jenifer5.jpgjenifer3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017316102981567
array(1) { ["section"]=> string(71) "jennifer-lopez-nje-detektive-seksi-plot-sharm-edhe-ne-aktrim-foto-60386" }