Jennifer Lopez sakrifikon veshjet e saj për filmin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:33 22-01-2015 Jennifer Lopez sakrifikon veshjet e saj për filmin

Aktorja e "The boy next door" Jennifer Lopez, është shprehur për revistën "People" se disa nga veshjet e filmit të saj më të ri janë nga garderoba e saj personale.

"Ishte një film me buxhet të ulët dhe duhet të kërkonim në dollapin tim për veshje që kishin vite që rrinin aty" - ka thëne 45 -vjeçarja duke shtuar se veshja e saj si një mësuese ishte inspiruar nga mësueset, mamaja dhe motra e saj.  

Ja ç'do të thotë ta duash punën tënde megjithë rroba!

Të lumtë, Xhen! 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11957120895386
array(1) { ["section"]=> string(55) "jennifer-lopez-sakrifikon-veshjet-e-saj-per-filmin-1213" }