Jep dorëheqjen nënkryetari i PR, Neritan Alibali

Publikuar tek: politike, më 14:18 20-04-2015 Jep dorëheqjen nënkryetari i PR, Neritan Alibali

Nënkryetari i Partisë Republikane Neritan Alibali ka dhënë dorëheqjen nga të gjitha strukturat e PR-së.

Arsyet e largimit të tij nga Partia Republikane nuk janë bërë të ditura. Partia Republikane është aktualisht në diskutime me Partinë Demokratike për garimin me kandidatët e saj në Bashkitë e Librazhdit Shijakut dhe Memaliajt.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010068893432617
array(1) { ["section"]=> string(52) "jep-doreheqjen-nenkryetari-i-pr-neritan-alibali-9240" }