Jep dorëheqjen sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Brendshme, ja vajza simpatike që e zëvendëson

Publikuar tek: politike, më 11:20 18-09-2020 Jep dorëheqjen sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Brendshme, ja vajza simpatike që e zëvendëson Ndreca-Pici

Jep dorëheqjen sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Brendshme Plarent Ndreca.

Nuk dihen ende arsyet e këtij largimi teksa menjëherë është gjetur edhe zëvendësuesja, shkruan newsbomb.al.

Bëhet fjalë për Elena Picin, një vajzë e re simpatike dhe e panjohur për publikun në fakt, sa i takon aspektit profesional dhe karrierës.

Kujtojmë se Plarent Ndreca më herët ka punuar edhe si Sekretar i Përgjithshëm i Ministrisë së Arsimit kur dikasteri drejtohej nga Lindita Nikolla.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012349128723145
array(1) { ["section"]=> string(107) "jep-doreheqjen-sekretari-i-pergjithshem-i-ministrise-se-brendshme-ja-vajza-simpatike-qe-e-zevendeson-220800" }