Jep rezultat takimi Kim Kardashian-Donald Trump, ja çfarë ndodhi

Publikuar tek: bota, më 14:14 07-06-2018 Jep rezultat takimi Kim Kardashian-Donald Trump, ja çfarë ndodhi

Duket se takimi i Kim Kardashian në Shtëpinë e Bardhë me Presidentin e SHBA-ve Donald Trump ka sjellë edhe rezultatet e tij.

Gjyshja 63-vjeçare e cila ishte dënuar për trafik droge me burgim të përjetshëm është liruar nga burgu pas 22 vjetësh.

Për rastin e saj u kujdes vetë Kim Kardashian  e cila loboi shumë për lirimin e Alice Johnnson. Në komunikatën e Shtëpisë së Bardhë thuhet se Johnson ka punuar shumë që të rehabilitoi vehten dhe ishte një e burgosur me sjellje jashtëzakonisht të mirë.

Ajo është burgosur në vitin 1996 bashkë me 15 persona të tjerë për shpërndarjen e kokainës dhe u dënua me burgim të përjetshëm edhe për pastrim të parave.

Në videon e postuar nga mediat e huaja Alice duket mjaft e emocionuar dhe me lot në sy teksa takon familjes e saj. Ajo në një prononcim për mediat është shprehur se nuk e beson akoma këtë që i ka ndodhur dhe falenderon Kim  Kardashian për ndihmën. Sipas TMZ Ylli i “Keeping Up Ëith The Kardashians” do takohet me Alice së shpejti.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013236999511719
array(1) { ["section"]=> string(70) "jep-rezultat-takimi-kim-kardashian-donald-trump-ja-cfare-ndodhi-123584" }