Jepet leja, ‘Miss e Mister Pornostar’ zhvillohet muajn e ardhshëm në Vlorë, gazetari i njohur kryeson jurinë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:55 11-01-2016 Jepet leja, ‘Miss e Mister Pornostar’ zhvillohet muajn e ardhshëm në Vlorë, gazetari i njohur kryeson jurinë

Është zyrtarizuar data e ‘Miss dhe Mister Pornostar Albania’. Ky event do të mbahet në qytetin e Vlorës, më saktësisht në plazh, ditën e pavarësisë së Kosovës, më 17 shkurt.

Kandidatët tashmë kanë nisur përgatitjet për këtë event që do të jetë i pari i këij lloji në Shqipëri.

Organizatori i këtij eventi, Kika i ‘Big Brother Albania 8’ tha se kandidatet janë nga Kosova dhe Shqipëria ndër ta edhe fytyra të njohura të cilat do të pozojnë nudo, ndërsa ka zbuluar edhe kryetarin e jurisë, i cili është një figurë e njohur e medias në Shqipëri.

“Edhe juria është në përgatitje. Arjan Çani do jetë në krye të jurisë”, ka thënë Kika për Express.

Organizimi i këtij eventi ishte njoftuar në emisionin “Zonë e Lirë” disa muaj më parë, ndërsa Kika u bëri thirrje autoriteteve që të lejonin zhvillimin e tij, ku mosha për të marrë pjesë në të do të jetë mbi 18 vjeç.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090169906616211
array(1) { ["section"]=> string(110) "jepet-leja-miss-e-mister-pornostar-zhvillohet-muajn-e-ardhshem-ne-vlore-gazetari-i-njohur-kryeson-jurine-29692" }