Jessica Alba e mahnitshme për Christian Dior

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:54 04-03-2016 Jessica Alba e mahnitshme për Christian Dior

Aktorja Jessica Alba është shfaqur si një figurë e sofistikuar me një xhaketë sportive të zezë dhe pantallona të kuqe në shfajen e Christian Dior në Paris Fashion Week.

Dhe Jessica Alba ka magjepsur pistën e Dior të premten me një xhaketë dhe pantallona, një kombinim mahnitës dhe i sofistikuar.

Aktorja 34 ishte përsosmëria për të treguar rëndësinë e rrobaqepësisë së shtëpisë franceze e modës, jo me një fije floku ose copë pëlhurë të marrë jashtë vendit.

Bukuroshja zeshkane kishte veshur një këmishë të bardhë dhe një xhaketë sportive të zezë me mëngë treçerekshe.

Një palë pantallona deri te kyçi i këmbës, të gjëra poshtë dhe lart të ngushta  në bel ngjyrë të kuqe dhe duket se i jep shkëlqim çdo rrobe që ajo vesh.

Jessica ishte e përsosur në Paris Fashion Week ku kanë rënë në sy një palë vathëtë ndryshëm nga njëri tjetri, duke shtuar një element ndryshe në veshjen e saj.

12825525_1746125885621814_1197030342_n.jpg

12833259_1746125815621821_1008889147_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.050339937210083
array(1) { ["section"]=> string(50) "jessica-alba-e-mahnitshme-per-christian-dior-34245" }