Jessie J, edhe “e maskuar” në formë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:14 19-02-2015 Jessie J, edhe “e maskuar”  në formë

Këngetarja Jessie J, është shfaqur tërësisht ndryshe përpara ndjekësve të saj në “instagram’. Ajo ka postuar një foto me maskën e bukurisë që siç thotë dhe vetë Jessie është edhe sekreti i bukurisë së saj.

Jessie nuk ka patur ndonjëherë komplekse nga pamja e saj, përkundrazi është shfaqur gjithnjë ashtu siç është. Këtë foto edhe mund ta kursente por gjersa përcjell një mesazh siç është ai i kujdesit ndaj vetes në përgjithësi e lëkurës së fytyrës në veçanti, atëhere pse jo?!

Pastaj…ajo nuk na trembi aspak. Nuk duket keq edhe me maskë, apo jo?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028304100036621
array(1) { ["section"]=> string(37) "jessie-j-edhe-e-maskuar-ne-forme-3826" }