Jessie J komplimenton këngëtarin e talentuar shqiptar (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:55 28-08-2017 Jessie J komplimenton këngëtarin e talentuar shqiptar (Foto)

Këngëtarja me famë botërore, Jessie J, është takuar me talentin shqiptar Stanaj, moment që e ka ndarë me 6 milion fansat e saj një Instagram.

“Më në fund u takova me këtë makineri”, shkruan Jessie J, teksa poston edhe dy foto me Stanaj.

sgfrwer4g4rg4g4g.jpg

Albert Stanaj ka lindur në Shqipëri dhe është rritur në Nju Jork të SHBA-ve, ku është vlerësuar për talentin e mahnitshëm në shkollën e muzikës Archbishop Stepinac High Scool.

Ai u bë i famshëm pas postimit të një fotografie me Drake dhe Jay Z në 2015-ën. Për talentin e tij në muzikë ai është vlerësuar publikisht edhe nga Kim Kardashian ndërsa ka njohje me Rudy Mancuso dhe Justin Bieber, të cilët e vizituan gjatë një koncerti veror në 2015-ën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025259971618652
array(1) { ["section"]=> string(64) "jessie-j-komplimenton-kengetarin-e-talentuar-shqiptar-foto-90430" }