Jessie J nuk ndihet mirë pas operacionit misterioz

Publikuar tek: bota, më 15:16 28-06-2015 Jessie J nuk ndihet mirë pas operacionit misterioz

Këngëtarja Jessie J iu është përgjigjur fansave të saj në instagram, duke thënë se pas operacionit misterioz po ndjen shumë dhimbje.

Këngëtarja britanike e cila mbajti një koncert me rastine Pavarësisë vitin e kaluar në vendin tonë, i është nënshtruar një operacioni por pa treguar arsyet. Ajo që dihet është se operacioni nuk ka lidhje me zërin e saj dhe as me probleme të zemrës.

Megithatë ajo është treguar e sinqertë me fansat në instagram duke pranuar se “nuk ndihet mirë”. Këngëtarja ka anulua disa koncerte, pas operacionit që po i merr më shumë kohë për t'u rekuperuar se sa ishte menduar.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014189958572388
array(1) { ["section"]=> string(56) "jessie-j-nuk-ndihet-mire-pas-operacionit-misterioz-14827" }