‘Jeta është e bukur’, doktoresha publikon foton e ëmbël me bebin e sapoardhur në jetë: Ne duhet të lindim, ju rrini në shtëpi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:27 13-03-2020 ‘Jeta është e bukur’, doktoresha publikon foton e ëmbël me bebin e sapoardhur në jetë: Ne duhet të lindim, ju rrini në shtëpi

‘Jeta është bukur’,  ky është mesazhi i publikuar pak më parë nga doktoreshë Kozeta Mustafaraj e cila sot ka pritur një bebe të sapo sjellë në jetë në Spitalin Amerikan.

 "Ne duhet të lindim, ju rrini në shtëpi”, shkruan mjekja tek fotoja. Një mesazh i vlefshëm në këtë situatë në të cilën ndodhet aktualisht vendi ynë dhe e gjithë bota, ku koronavirusi po përhapet me shpejtësi duke shkaktuar një numër të lartë viktimash.

Kujtojmë se në vendin tonë janë 457 persona dhe prej tyre 33 raste kanë rezultuar pozitive me koronavirus. 10 raste të reja janë shënuar vetëm në 24 orët e fundit ndërsa ka rezultuar pozitiv pas testit edhe një mjek në Durrës i cili është karantinuar.

111111111_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092868804931641
array(1) { ["section"]=> string(127) "jeta-eshte-e-bukur-doktoresha-publikon-foton-e-embel-me-bebin-e-sapoardhur-ne-jete-ne-duhet-te-lindim-ju-rrini-ne-shtepi-198500" }