‘’Jeta funit’’, Erik Fullani në Monako me ‘’kokëkuqen’’ e tij. Luks dhe makina që i shohim nëpër filma (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:28 06-07-2016

‘’Jeta e funit’’, do thoshte një i ri që e njeh mirë jetën luksoze në Shqipëri.

Ja pra që është dikush që e bën jetën e tillë, Ai është djali i ish-guvernatorit Ardian Fullani.

I ndodhur në Monako, ai publikon për gjithë fansat e tij këtë video, duke treguar edhe sa sa shpejt i jep ‘’Ferrarit të tij’’.

‘’Ferrari’’, ‘’BMW 6 Coupe’’, ‘’Porche Macan Turbo’’, janë tre nga markat e makinave që po përdor Fullani.

Nuk dihet nëse është duke xhiruar ndonjë klip, apo janë thjesht pushime.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026834011077881
array(1) { ["section"]=> string(104) "jeta-funit-erik-fullani-ne-monako-me-kokekuqen-e-tij-luks-dhe-makina-qe-i-shohim-neper-filma-video-45695" }