Jetonte në Irlandë me familjen, zhduket 17 vjeçarja shqiptare (EMRI)

Publikuar tek: kulture-art, më 17:35 15-04-2018 Jetonte në Irlandë me familjen, zhduket 17 vjeçarja shqiptare (EMRI) Vajza e humbur, Olta Dodaj

Një 17 vjeçare shqiptare është shpallur në kërkim nga policia irlandeze pasi nuk është kthyer në shtëpi që nga dita e mërkurë.

Sipas mediave vendase, adoleshentja e identifikuar si Olta Dodaj jetonte prej vitesh në Irlandë me familjen, derisa këta të fundit humbën kontaktet me të bijën.

Dodaj është parë për herë të fundit pasditen e 11 prillit në Newbridge, ndërsa kishte veshur një xhaket rozë, atlete gri dhe xhinse të zeza.

Policia është alarmuar dhe po kontrrollon të gjithë territoret përreth për të zbuluar vendndodhjen e adoleshentes shqiptare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01836109161377
array(1) { ["section"]=> string(72) "jetonte-ne-irlande-me-familjen-zhduket-17-vjecarja-shqiptare-emri-116998" }