Jetonte në kushte të vështira, Rama zbulon ç'ka ndodhur me gruan dhe 3 vajzat jetime (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:11 26-05-2019 Jetonte në kushte të vështira, Rama zbulon ç'ka ndodhur me gruan dhe 3 vajzat jetime (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka ndarë këtë mëngjes me publikun një video, ku  bën me dije se shtëpia e Age Palit, në Ishull Lezhë, është rindërtuar.

Gruaja kishte humbur bashkëshortin dhe jetonte në kushtë të vështira ekonomike me tre vajzat e saj.

Ndërsa pas disa muajsh shtëpia është rindërtuar. Për të parë shtëpinë e re ka shkuar vetë kryeministri i shoqëruar nga ministrja Ogerta Manastirliu.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025135040283203
array(1) { ["section"]=> string(96) "jetonte-ne-kushte-te-veshtira-rama-zbulon-c-ka-ndodhur-me-gruan-dhe-3-vajzat-jetime-video-165734" }