Jo atletet, as brekushet... Detaji në veshjen e Ramës që tërhoqi sërish vëmendjen e zyrtarëve të BE

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:19 06-12-2017 Jo  atletet, as brekushet... Detaji në veshjen e Ramës që tërhoqi sërish vëmendjen e zyrtarëve të BE

Kryeministri Edi Rama ka ditur gjithnjë të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me veshjen, herë duke u shfaqur me atlete në takime zyrtare e herë me brekushe.

Këtë herë, gjatë takimeve me përfaqësuesit më të lartë të Bashkimit Europian, kryeministri ka rënë në sy me kollaret e tij.

Në një nga takimet e tij, Rama ka vendosur një kollare me lule ngjyra-ngjyra e në një tjetër me motive në ngjyrë lejla. Kollaret i thyejnë dukshëm kryeministrit seriozitetin e veshjes dhe e bëjnë të dallojë direkt nga veshjet e zyrtarëve të tjerë të BE.

Për më tepër, hidhini një sy këtyre fotove!

kol.jpg

koll2.jpg

koll3.jpg

koll4.jpg

koll5.jpg

koll6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.057186841964722
array(1) { ["section"]=> string(102) "jo-atletet-as-brekushet-detaji-ne-veshjen-e-rames-qe-terhoqi-serish-vemendjen-e-zyrtareve-te-be-102181" }