Jo Melania, por kjo vajzë do të jetë “Zonja e Parë” e SHBA gjatë presidencës së Trump

Publikuar tek: bota, më 19:38 20-01-2017 Jo Melania, por kjo vajzë do të jetë “Zonja e Parë” e SHBA gjatë presidencës së Trump

Ndonëse zyrtarisht është Melania Trump ajo që do të mbajë titullin “Zonja e Parë” e SHBA-së gjatë presidencës së Donald Trump, në shumë media shkruhet se figura e sllovenes është eklipsuar nga vajza e burrit të saj me gruan e parë, Ivanka Trump.

Ivanka, 35 vjeç, po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendje në daljet publike. Sharmi dhe eleganca e kanë bërë Ivankën të jetë e preferuar nga amerikanët, ndonëse babai i saj, sot president, kontestohet shumë.

Edhe në ceremoninë e betimit shumë tabloide bënë krahasimin mes Ivankës dhe Melanias, se kush ishte veshur më bukur, për kësaj here vendimi ka qenë i vështirë pasi të dyja kanë shkëlqyer me përzgjedhjet e tyre.

Gjithsesi, ajo që pritet të ndodhë gjatë këtij 4 vjeçari është se Ivanka Trump do të jetë jo-zyrtarisht “Zonjë e Parë” e SHBA.

gallery-1484934457-gettyimages-632190228.jpg

landscape-1484933699-gettyimages-632189958.jpg

gallery-1484934571-gettyimages-632192218.jpg

Screenshot_9.png

Screenshot_8.png

GettyImages_632189326.jpg

http-2f2fprod.static9.net.au2f_2fmedia2fnetwork2fhome2fstreams2f20172f012f212f022f252f2001_melania_env_afp.jpg

http-2f2fprod.static9.net.au2f_2fmedia2fnetwork2fhome2fstreams2f20172f012f212f022f252f2001_melania_lan_afp.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Donald Trump betohet si Presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës
Donald Trump firmos vendimet e para që e zyrtarizojnë atë si komandant i ushtrisë amerikane »
Article Logic
Execution time: 0.010929107666016
array(1) { ["section"]=> string(88) "jo-melania-por-kjo-vajze-do-te-jete-zonja-e-pare-e-shba-gjate-presidences-se-trump-66156" }