Jo një por u bënë katër “kaubojsa”, “kokë më kokë” në Shëngjin i shpallin “luftë” politikës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:23 11-07-2017 Jo një por u bënë katër “kaubojsa”, “kokë më kokë” në Shëngjin i shpallin “luftë” politikës

Deputeti Eduart Ndocaj humbi thellë në zgjedhje, ndaj që pas 25 qershorit është parë në darka, dreka dhe pushime në vende të ndryshme, ku nuk ngurron të tregojë sa mirë po kalon.

Ndocaj në postimet e tij të fundit ka bërë nga një përshëndetje për disa politikanë ndër to kryeministri Edi Rama dhe Vangjel Dule, shkruan newsbomb.al.

Ndërsa sot nga Shëngjini së bashku me disa miq të tij, deputeti ka publikuar një foto ku shkruan,“Far west ne Shengjin! Kaubojsat nuk tuten nga dielli e nuk e vrasin mendjen nga politika!”.

Screenshot_1.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092251300811768
array(1) { ["section"]=> string(90) "jo-nje-por-u-bene-kater-kaubojsa-koke-me-koke-ne-shengjin-i-shpallin-lufte-politikes-85788" }