“Jo po nuk ishte fusha e mirë, jo po mezi gjuhej topi”, Veliaj prezanton projektin me tone ironike

Publikuar tek: barometri, më 08:15 09-07-2018 “Jo po nuk ishte fusha e mirë, jo po mezi gjuhej topi”, Veliaj prezanton projektin me tone ironike

Në një postim në llogarinë e tij Facebook kryebashkiaku Veliaj ka inaguruar fushën e re Multifunksionale të Sportit në kryeqytet.

 

Veliaj nuk ka lënë pas as ironinë duke iu dhënë fund justifikimeve se në Tiranë nuk ka ambjente të mjaftueshme sportive.

POSTIMI:

Jo po nuk ishte fusha e mirë, jo po mezi gjuhej topi, jo po nuk bënte tapeti i barit. Çuna nuk ka më justifikime! Tapetin e barit natyral te Fushat Multisportive, jua rregulluam Tani prenoto fushën dhe fitoftë më i miri!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022485017776489
array(1) { ["section"]=> string(101) "jo-po-nuk-ishte-fusha-e-mire-jo-po-mezi-gjuhej-topi-veliaj-prezanton-projektin-me-tone-ironike-127242" }