“Jo, presidenti im”, protesta masive anti Trump në New York: Shpërthejnë të rinjtë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 08:58 10-11-2016

“Not my President, not my President”... Këto janë thirrjet e protestuesve anti-Trump.

Në New York, qindra e mijëra të rinj kanë dalë për të protestuar për zgjedhjen e Donald Trup si President të Amerikës. Të rrinjtë mbajnë në duar edhe pankarta ku shkruhet "Ajo mori më shumë vota" duke iu referuar kështu votave popullore.

Dhe këto janë videot që vijnë direkt nga andej për newsbomb.al. Mes protestuesve ka edhe shumë të rinj shqiptarë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.081375122070312
array(1) { ["section"]=> string(83) "jo-presidenti-im-protesta-masive-anti-trump-ne-new-york-shperthejne-te-rinjte-59044" }