Jo vetëm goli dhe festa me shqiponjë, Xhaka-serbëve: Kjo është për ju (Mesazhi)

Publikuar tek: sport, më 21:58 22-06-2018 Jo vetëm goli dhe festa me shqiponjë, Xhaka-serbëve: Kjo është për ju (Mesazhi)

Granit Xhaka nuk ndalet pas golit të shënuar kundër Serbisë.

Ai në një postim në InstaStory ka shkruar një varg të një këngë patriotike e cila thotë.

“Mos Serbi rrjetën ta shpova, se mu m’thonë Granit Kosova”.

Granit Xhaka ishte autor i golit të barazimit të Zvicrës kundër Serbisë në minutën e 55’të pas një goditje të fortë të tij.

sefw3g34g4h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024557113647461
array(1) { ["section"]=> string(82) "jo-vetem-goli-dhe-festa-me-shqiponje-xhaka-serbeve-kjo-eshte-per-ju-mesazhi-125403" }