Jo vetëm hyrja, Rama merr masa shtesë, rrethon edhe ...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:47 14-02-2019 Jo vetëm hyrja, Rama merr masa shtesë, rrethon edhe ...

Një tjerët objekt që është rrethuar me rrjetë për shkak të protestës së 16 shkurtit të opozitës, përveç hyrjes dhe strehës me drita, është dhe kërpudha që ndodhet krah Kryeministrisë.

Në foto e siguruara nga newsbomb.al, shihet se punonjësit e janë siguruar që të rrethonin me skelë hekuri dhe rrjetë dhe kërpudhën, e cilësuar si një vepër arti.

Më herët, nga deklaratat e deputetëve dhe anëtarëve të partive opozitare, çdo alternativë është lënë e hapur, ashtu sikurse kanë pohuar dhe ata, qytetarët do të vendosin për formën dhe përmasat e protestës, duke mos përjashtuar dhunën.

Por pavarësisht nëse protesta do të nxisë trazira apo do të zhvillohet e qetë, kryeministri Rama ka marrë masat si çdo herë, duke rrethuar hyrjen e godinës dhe kërpudhën krah saj.

Screenshot_1.gifScreenshot_3.gif

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030460834503174
array(1) { ["section"]=> string(56) "jo-vetem-hyrja-rama-merr-masa-shtese-rrethon-edhe-152804" }