Jo vetëm ndeshje me përfaqësueset, Xhaka dhe Rashica ndajnë me shqiptarët lajmin e bukur

Publikuar tek: sport, më 18:58 17-11-2019 Jo vetëm ndeshje me përfaqësueset, Xhaka dhe Rashica ndajnë me shqiptarët lajmin e bukur

Dita e sotme ka qenë e bekuar për dy futbollistët shqiptarë, Taulant Xhaka dhe Milot Rashica.

Pasi përveç faktit se ata po luajnë me përfaqësueset e Shqipërisë dhe Kosovës duket se kanë  të reja edhe nga jeta private.

Taulanti ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij në Instagram lajmin se shumë shpejt do të bëhet baba i një djali.

Ndërsa mediat kosovare kanë zbuluar se bashkëshortja e Rashicës është në muajin e tretë dhe ky moment ka gëzuar tejmase çiftin.

Kujtojmë që tashmë është duke u zhvilluar ndeshja Kosovë-Angli, ndërsa prit të fillojë shumë shpejt Shqipëri-Francë.

Screenshot_16.jpg

Screenshot_17.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075390338897705
array(1) { ["section"]=> string(94) "jo-vetem-ndeshje-me-perfaqesueset-xhaka-dhe-rashica-ndajne-me-shqiptaret-lajmin-e-bukur-186224" }