Jo vetëm një mendje e bukur! Aktorja 45-vjeçare mahnit me sharmin e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:18 12-10-2016 Jo vetëm një mendje e bukur! Aktorja 45-vjeçare mahnit me sharmin e saj

Aktorja 45-vjeçare Jennifer Connelly të josh me sharmin dhe elegancën e saj.

45-vjeçarja është dukur mahnitëse të martën në mbrëmje në Los Angelos. Fustani i hollë, i ngushtë pas trupit i nxjerr në pah elegancën e saj.

"Jo vetëm një mendje e bukur"-shkruan Daily Mail. 

 3951E25F00000578-3833694-image-a-48_1476240448377.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027719974517822
array(1) { ["section"]=> string(76) "jo-vetem-nje-mendje-e-bukur-aktorja-45-vjecare-mahnit-me-sharmin-e-saj-55945" }