Jo vetëm stërvitje, por edhe argëtim për lojtarët e Partizanit në Antalia

Publikuar tek: sport, më 21:54 07-01-2017 Jo vetëm stërvitje, por edhe argëtim për lojtarët e Partizanit në Antalia

Partizani ndodhet në Antalia ku po zhvillon një mini fazë përgatitore në kuadër të fazës së 3-të të Superiores. Të kuqtë kanë mbërritur ditën e djeshme, ku kanë nisur menjëherë stërvitjen.

Sot, ata kanë zhvilluar seancën e radhës stërvitore të planifikuar nga stafi teknik dhe më pas secili prej lojtarëve ka shkuar për të pushuar në dhomat e tyre.

Në një foto të postuar nga Lorenc Trashi, krahas kushteve luksoze për të qëndruar, për lojtarët nuk mungon as “PlayStation”. Trashi duket që po ndjek një ndeshje futbolli, ndërkohë poshtë televizorit ndodhet “PlayStation-i”.

Screenshot_14.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073599815368652
array(1) { ["section"]=> string(78) "jo-vetem-stervitje-por-edhe-argetim-per-lojtaret-e-partizanit-ne-antalia-64891" }