Jo vetëm SUPERLIGA pa tifozë, çudia më e madhe vjen në ndeshjen Kroaci-Angli

Publikuar tek: sport, më 19:36 12-10-2018 Jo vetëm SUPERLIGA pa tifozë, çudia më e madhe vjen në ndeshjen Kroaci-Angli

Sonte luhet ndeshja mes Kroacisë dhe Anglisë, e vlefshme për Nations League.

Mirëpo ajo që bie në sy është se ndeshja do të luhet pa tifozë, pasi nankampionët e botës vuajnë nga një ndëshkim nga FIFA që tifozët të mos jenë në stadium.

Kroacia (4-2-3-1) – Livakovic; Jedvaj, Lovren, Vida, Pivaric; Kovacic, Rakitic; Kramaric, Modric, Perisic; Rebic.

Anglia (3-5-2) – Pickford; Ëalker, Stones, Maguire; Sterling, Henderson, Dier, Barkley, Chilëell; Rashford, Kan

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028764009475708
array(1) { ["section"]=> string(82) "jo-vetem-superliga-pa-tifoze-cudia-me-e-madhe-vjen-ne-ndeshjen-kroaci-angli-137603" }