Joe Biden u dërgua në spital me urgjencë pas incidentit, Donald Trump i uron shërim të shpejtë

Publikuar tek: bota, më 09:51 30-11-2020 Joe Biden u dërgua në spital me urgjencë pas incidentit, Donald Trump i uron shërim të shpejtë Trump-Biden

Presidentin i zgjedhur i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ditën e djeshme ka pasur një incident.

78-vjeçari Biden po luante me qenin e tij, Major kur u rrëzua dhe përdrodhi kyçin e këmbës. Presidenti i SHBA u dërgua me shpejtësi në spital, ku mori edhe ndihmën e parë.

Edhe pse e çditshme, pikërishte presidenti Donal Trump i ka uruar Bidenit shërim të shpejtë.

Trump ka postuar një video në ‘Twitter’ ku shihet Biden teksa del nga spitali dhe shkruan ‘Shërim të shpejtë’.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas ‘Ditës së Falenderimeve’, Dr. Fauci paralajmëron për rritje të madhe të infektimeve me COVID
»
Article Logic
Execution time: 0.0099830627441406
array(1) { ["section"]=> string(100) "joe-biden-u-dergua-ne-spital-me-urgjence-pas-incidentit-donald-trump-i-uron-sherim-te-shpejte-229608" }