“Joeli si Ami, qeni si ty”, Elvana i dërgon Ermalit mesazhin epik, por shikoni si ja kthen moderatori (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:23 09-07-2020 “Joeli si Ami, qeni si ty”, Elvana i dërgon Ermalit mesazhin epik, por shikoni si ja kthen moderatori (FOTO) FotoMontazh: Ermal Mamaqi - Elvana Gjata

Moderatori Ermal Mamaqi ka publikuar në rrjetin e tij social Instagram foton e një mesazhi që i ka dërguar mikesha e tij, këngëtarja Elvana Gjata.

"Sa i mirë o Zot! Joeli si Ami, qeni si ty”, i shkruan Elvana Ermalit në foton me djalin që ai ka postuar, ndërsa ky i fundit nuk e ka lënë me kaq. Ermali ka publikuar mesazhin për të gjithë ndjekësit e tij, duke shkaktuar të qeshura të shumta.

“Ja pra miq... Ja bullizmi i @elvanagjataaaa në mesazhet private”, shkruan moderatori dhe ndan foton e mëposhtme.

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010170936584473
array(1) { ["section"]=> string(108) "joeli-si-ami-qeni-si-ty-elvana-i-dergon-ermalit-mesazhin-epik-por-shikoni-si-ja-kthen-moderatori-foto-213294" }