John Newman vjen në Tiranë, ja detajet e koncertit madhështor

Publikuar tek: kulture-art, më 14:26 11-11-2015

Këngëtari i famshëm britanik, John Neëman do të vizitojë Tiranën ku do të mbajë edhe një koncert gjatë festimeve të Natës së Bardhë.

Neëman, i famshëm me këngën e tij “Love me Again” ka njoftuar për koncertin në datën 29 Nëntor për ditën e Çlirimit të Shqipërisë dhe Natën e Bardhë. 

12226495_10207745677949464_2040706289_n.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029046058654785
array(1) { ["section"]=> string(66) "john-newman-vjen-ne-tirane-ja-detajet-e-koncertit-madheshtor-25179" }