Johnny Depp urdhërohet të qëndrojë 100 metra larg ish-gruas së tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:34 27-05-2016 Johnny Depp urdhërohet të qëndrojë 100 metra larg ish-gruas së tij

Një gjyqtar ka marrë vendimin se aktori i famshëm hollivudian, Johnny Depp, duhet të qëndrojë 100 metra larg gruas së tij të larguar, aktores Amber Heard.

Heard u betua gjatë deklaratës në gjyq se Depp e kishte gjuajtur me telefon në fytyrë gjatë një zënke ditën e dielë duke e goditur në fytyrë dhe sy. Ajo paraqiti në gjykatë një fotografi të sajën me shenja në fytyrë dhe kërkoi urdhrin kufizues.

Gjykata e Lartë e Los Angelesit gjithashtu vendosi se Johnny Deep nuk duhet të përpiqet ta kontaktojë atë.

amber-heard-domestic-violence-tmz.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0098810195922852
array(1) { ["section"]=> string(72) "johnny-depp-urdherohet-te-qendroje-100-metra-larg-ish-gruas-se-tij-41685" }