Joleza Koka habit, pas fotos nudo...më shumë rreth seksit: Si të arrini kënaqësinë maksimale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:19 18-03-2016 Joleza Koka habit, pas fotos nudo...më shumë rreth seksit: Si të arrini kënaqësinë maksimale

Pas veprës nudo të artistit italian dhe publikimit të artikullit për vajzat gjatë ciklit menstrual, kryetarja e FRESSH Joleza Koka surprizon sërish. Këtë herë ajo publikon një artikull, një leksion të shkrimtarit dhe prezantuesit televiziv Alain de Botton ku nxitet si të mendohet më shumë rreth seksit, duke nisur nga format e “pisëta” si seksi oral apo kafshimi.

Koka ka shpërndarë në Twitter, një video-leksion të Botton, që thekson rëndësinë që ka pozicioni i seksit në kënaqësinë që përfitoni.

Nuk e dimë se cili është mesazhi që ka dashur të japë politikania e re përmes këtij postimi. Ndoshta ajo ka dashur që të rinjtë në moshën e saj të pajisen më me shumë kulturë sa i takon kësaj fushe ose ndoshta thjesht ka dashur të na tregojë një anë tjetër, të zhveshur nga politika.

skulp.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091488361358643
array(1) { ["section"]=> string(94) "joleza-koka-habit-pas-fotos-nudo-me-shume-rreth-seksit-si-te-arrini-kenaqesine-maksimale-35392" }