Joleza Koka i bën “gjëmën” Andis Harasanit, ai s'mbledh dot veten (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:32 15-07-2016 Joleza Koka i bën “gjëmën” Andis Harasanit, ai s'mbledh dot veten (Foto)

Në profilin e ish-deputetit të Partisë Socialsite, Andis Harasani, në Facebook, ka shpërthyer humori pas një statusi të tij, teksa konstatoi se Joleza Koka e ka hequr nga lista e miqve.

Por Harasani nuk është ndjerë mirë kur e ka mësuar një gjë të tillë. Ai shprehet se i ka ikur jo vetëm oreksi por e gjithë kuzhina me gjithë sobë.

“Ai momenti kur kupton që Joleza Koka të ka hequr nga friends”, shkruan Harasani dhe kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë komentet.

dfddfgfggnshot_1.jpg

sdfgsdf556jhyhgg.jpg

harasani3453456.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093281269073486
array(1) { ["section"]=> string(73) "joleza-koka-i-ben-gjemen-andis-harasanit-ai-s-mbledh-dot-veten-foto-46734" }