Joleza Koka kapet me Sali Berishën dhe ja ç’i thotë për djegien e bunkerit kryetarja e FRESSH-it

Publikuar tek: politike, më 15:54 08-12-2015 Joleza Koka kapet me Sali Berishën dhe ja ç’i thotë për djegien e bunkerit kryetarja e FRESSH-it Joleza Koka

Joleza Koka, kryetarja e Forumit Rinor të Partisë Socialiste kapet me ish-kreun e PD-së e ish-kryeministrin Sali Berishën.

Ajo ka një mesazh ironik për të:

“Sali Berisha ka vetëm një skenar. Qytetarët e Shqipërisë janë të mençur ama, e kanë bërë zgjedhjen e tyre e nuk ka më kthim mbrapa.

Duhet të ndërtohet patjetër një përmendore e Sali Berishës përbri bunkerit që të mos harrojmë vuajtjet e diktaturës dhe vuajtjet e çmendurisë.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009735107421875
array(1) { ["section"]=> string(102) "joleza-koka-kapet-me-sali-berishen-dhe-ja-c-i-thote-per-djegien-e-bunkerit-kryetarja-e-fressh-it-27251" }