Joleza Koka me të dashurin në foton e parë publike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:27 04-06-2016 Joleza Koka me të dashurin në foton e parë publike

Për herë të parë publikohet fotoja e Joleza Kokës, kryetares së FRESSH-it me të dashurin e saj, ish-Mjaftistin Leart Kola.

Edhe pse janë munduar të tregohen diskretë sa i përket lidhjes së tyre, pak ditë më parë u bë e njohur se kush ishte i dashuri i Kokës.

Të dy në një lokal në Tiranë, përballë njëri-tjetrit, duke ruajtur distancën  dhe shumë seriozë.

Të jetë kjo një mënyrë për të mos tërhequr vëmendjen?!

jolezakokakola.jpg

Foto ''Panorama''

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02188515663147
array(1) { ["section"]=> string(56) "joleza-koka-me-te-dashurin-ne-foton-e-pare-publike-42402" }