Joleza Koka përballë Ermal Mamaqit, moderatori batutë me fjalimin e FRESSH-istes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:35 10-02-2016

Kryetarja e FRESSH, Joleza Koka do të jetë e ftuara e radhës në emisionin “6 ditë pa Ermalin” në Digitalb.

Fjalimi i fundit i Kokës është kthyer “hit” në interent dhe të shumtë janë ata që e kanë komentuar (kryesisht për keq).

Sigurisht që Ermal Mamaqi nuk mund të shmangte batutat me fjalimin e Kokës, të cilin do e ndiqni nesër në Digitalb.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.008936882019043
array(1) { ["section"]=> string(85) "joleza-koka-perballe-ermal-mamaqit-moderatori-batute-me-fjalimin-e-fressh-istes-32252" }