Joleza Koka tregon barcaletë në emision, por askush nuk reagon

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:33 20-04-2016 Joleza Koka tregon barcaletë në emision, por askush nuk reagon

Kryetarja e FRESSH, Joleza Koka ka qenë e ftuar sot në emisionin “Opinion” për të diskutuar për karrierën e grave.

Në një moment, Koka ka kërkuar të tregojë një barcaletë, që sipas saj tregon mentalitetin që ekziston te një pjesë e madhe e shoqërisë.

“Një burrë të martuar e pyesin se si kishte arritur të bëhej milioner dhe ai tha: “U bëra milioner se përpara se të martohesha isha bilioner (miliarder)”, ishte baracaleta e Kokës, por në studio nuk shkaktoi hilaritet.

Ndoshta grave të pranishmeve në studio, barcaleta e Joleza Kokës nuk i është dukur mjaft e goditur. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098171234130859
array(1) { ["section"]=> string(67) "joleza-koka-tregon-barcalete-ne-emision-por-askush-nuk-reagon-38206" }