Joleza Kokës i vjen një e-mail: Unë nuk i tregoj të tjerëve mesazhet që më dërgojnë por është bukur ndonjëherë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:25 17-03-2016 Joleza Kokës i vjen një e-mail: Unë nuk i tregoj të tjerëve mesazhet që më dërgojnë por është bukur ndonjëherë

Kreytarja e FRESSH, Joleza Koka, ka marrë një e-mail falenderimi nga JUSOS dhe ka vendosur ta shpërndajë atë me të gjithë ndjekësit e saj ndonëse thotë se “nuk i tregon të tjerëve mkesazhet që i dërgojnë”.

“Por është bukur ndonjë herë të shpërndahen edhe lajme të mira”, shton Koka e të rinjve socialistë.

“Ishte një kënaqësi të shikoja në emailin tim një letër falenderimi nga JUSOS Gjermani për organizimin e Kongresit të Internacionales në Tiranë.

Institucionalizimi, korrektësia dhe njohja e meritave tingëllojnë kaq të pëlqyeshme sa mendoj që vlejnë të kopjohen.

Unë nuk i tregoj të tjerëve mesazhet që më dërgojnë por është bukur ndonjëherë të shpërndahen edhe lajme të mira”, përmbyll kryetarja e FRESSH.

 joleze.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024019002914429
array(1) { ["section"]=> string(115) "joleza-kokes-i-vjen-nje-e-mail-une-nuk-i-tregoj-te-tjereve-mesazhet-qe-me-dergojne-por-eshte-bukur-ndonjehere-35330" }