Jon Gjebrea takon çiftin e famshëm shqiptar në Vjenë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:02 11-04-2016 Jon Gjebrea takon çiftin e famshëm shqiptar në Vjenë

Djali i moderatorit të emisionit “E Diela Shqiptare” Ardit Gjebrea është vazhdimisht në qendër të vëmendjes, ndoshta kjo edhe për shkak të popullaritetit që i ati ka.

Joni studion dhe jeton në Vienë dhe është takuar atje me një nga çiftet më të përfolur të show biz-it shqiptar. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi ka qenë çifti që ka pozuar me Jonin ndërasa shijon pushimet e tyre Vienë.  

"Me dy turistat" shkruan Joni përbri fotos me çiftin.

jon_gjebrea.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036134004592896
array(1) { ["section"]=> string(58) "jon-gjebrea-takon-ciftin-e-famshem-shqiptar-ne-vjene-37384" }