Jonida Maliqi feston 36-vjetorin, merr surprizën më të bukur nga fansat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:26 26-03-2019 Jonida Maliqi feston 36-vjetorin, merr surprizën më të bukur nga fansat

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi, e cila pritet të përfaqësojë Shqipërinë  me këngën e saj në Eurovision, feston sot 36 vjetorin.

Në mesnatë Jonida kaq marrë urime të shumta nga miqtë dhe fansat e saj.

Këngëtarja i ka bërë publike urimet e shumta në Instastory, por një ndër urimet është më i veçanti për Jonidën.

Ndjekësit e saj e kanë njoftuar përmes postimeve, se kënga 'Ktheju tokës' me të cilën Shipqria përfaqësohet në Eurovision, ka arritur 500 mijë klikime në youtube

 

-640-0-5c99e46a065c9.jpg

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028526782989502
array(1) { ["section"]=> string(77) "jonida-maliqi-feston-36-vjetorin-merr-surprizen-me-te-bukur-nga-fansat-157932" }