Jonida Maliqi i bashkohet jurisë së ‘’Voice of Albania’’. Shumë e gëzuar poston foton me kolegët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:53 28-12-2015 Jonida Maliqi i bashkohet jurisë së ‘’Voice of Albania’’. Shumë e gëzuar poston foton me kolegët

Jonida Maliqi zyrtarisht do të jetë trajneria e katërt e ‘’Voice of Albania’’, talentshoë-t që do të transmetohet së shpejti në ‘’Top Channel’’.

E gëzuar, ka qenë vetë Jonida që e ka dhënë këtë lajm, duke publikuar një foto me 3 kolegët e tjerë: Alma Bektashin, Sidrit Bejlerin dhe Genc Salihut.

‘’Ndjenjë e mirë’’, shkruan Jonida, teksa shihet që buzëqesh. Në sfond duket edhe Zefina Hasani

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094738006591797
array(1) { ["section"]=> string(97) "jonida-maliqi-i-bashkohet-jurise-se-voice-of-albania-shume-e-gezuar-poston-foton-me-koleget-28709" }