Jonida Maliqi këndon në Eurovision, shikuesit: ‘UAU! Vokal mahnitës, na bëri të qajmë! (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:37 16-05-2019 Jonida Maliqi këndon në Eurovision, shikuesit: ‘UAU! Vokal mahnitës, na bëri të qajmë! (Video) Kengetarja Jonida Maliqi gjate performances ne Eurovision

Këngëtarja Jonida Maliqi sapo ka kënduar në Eurovision.

Me këngën ‘Ktheju Tokës’ me një performancë të jashtëzakonshme ka lënë gojëhapur të gjithë.

Maliqi përfaqëson Shqipërinë dhe ishte e 14-ta në rradhë në performancën e saj.

Faqja zyrtare e Eurovisionit, ka postuar pjesë nga performanca e Jonida Maliqit shoqëruar me komentin UAU! Vokal mahnitës nga Jonida Maliqi-na bëri të qajmë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069019794464111
array(1) { ["section"]=> string(93) "jonida-maliqi-kendon-ne-eurovision-shikuesit-uau-vokal-mahnites-na-beri-te-qajme-video-164623" }