Jonida Maliqi publikon FOTO me prindërit, prek me dedikimin e saj në përvjetorin e tyre të veçantë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:17 01-05-2019 Jonida Maliqi publikon FOTO me prindërit, prek me dedikimin e saj në përvjetorin e tyre të veçantë

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi do të përfaqësojë vendin në Eurovizion me këngën “Ktheju tokës”.

Dita e sotme është shumë e veçantë për familjen e Jonidës pasi prindërit e saj festojnë 42-vjetorin e martesës.

Këngëtarja ka publikuar një foto me prindërit e saj dhe ka bërë një urim shumë të ëmbël për të dy.

“Si sot 42 vjet më parë prindërit e mi kurorëzuan dashurinë e tyre të pashtershme në martesë. Ju dua shumë dhe faleminderit që na sollët në jetë e na rritët me aq shumë dashuri e përkushtim mua dhe Xhildën. Xhilda ti mungon në këtë foto, por je gjithmonë me ne, siç jemi ne me ty. Më mungon motër', ka shkruar Jonida.

 j.jpg

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Olti Curri del live: Nëse Xheison do ishte në Itali, nuk do e nxirrnin në ekran
Rikthehet në Shqipëri Majlinda Bregu, prezanton për herë të parë të atin (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.023568868637085
array(1) { ["section"]=> string(104) "jonida-maliqi-publikon-foto-me-prinderit-prek-me-dedikimin-e-saj-ne-pervjetorin-e-tyre-te-vecante-162557" }